خدمات

شرکت تیرچه سازی بیات

اجرای انواع سقف های تیرچه و کرومیت با مصالح و تهاتر

از خدمات تیرچه سازی بیات اجرای انواع سقفهای تیرچه بلوک (تیرچه بتنی و کرومیت) با مصالح و تهاتر می باشد و لازم به ذکر است اجرای سقف توسط شرکتهای تیرچه ساز دارای نشان استاندارد تضمین کننده کیفیت و قیمت مناسبتر برای کارفرمایان می باشد.

  -تیرچه پاشنه بتن، نسل نسبتا جدیدی از تیرچه های سقف میباشد که بعد از ممنوعیت استفاده از “فندوله” یا “قالب های ماندگار” مورد توجه مهندسان قرار گرفت. طبق آئین نامه نظام مهندسی و استاندارد عرض پاشنه های این نوع تیرچه باید حداقل ۱۲ تا ۱۴ سانتی متر و ارتفاع پاشنه به صورتی باشد که امکان بتن ریزی مهیا باشد. مقاومت فشاری بتن حداقل ۲۵۰ کیلو گرم بر سانتی متر مربع و اسلامپ بتن تازه باید بین ۱۰۰ تا ۱۵۰ میلیمتر باشد.
   -تیرچه کرومیت نوعی تیرچه پیش ساخته فلزی مانند تیرچه سفالی فندوله ای و بتنی می باشد با این تفاوت که در بال تحتانی یا پاشنه تیرچه کرومیت به جای استفاده از ۲ عدد میلگرد و بتن از ورق فولادی ۳ یا ۴ میل و در بال فوقانی تیرچه کرومیت به جای 1عدد میلگرد از نبشی استفاده شده است.

   • توانایی ساخت تیرچه های پاشنه بتنی با طول زیاد (با توجه به تایید مهندس ناظر)
   • ساخت روزانه 2000 متر تیرچه و کرومیت
   • ساخت کرومیت با ورق های سبک و سنگین به درخواست مشتری
   • استفاده از مرغوبترین نوع میلگرد و فولاد با مناسبترین قیمت
   • استفاده از نیروی کار ماهر
   • دارای نشان استاندارد از سازمان استاندارد تهرانخدمات تیرچه سازی بیات

معرفی

تیرچه سازی بیات با تجربه ای 25 ساله در زمینه تولید تیرچه بتنی و کرومیت در خدمت همشهریان می باشد. از دیگر خدمات تیرچه سازی بیات  اجرای سقف تیرچه بلوک می باشد.

تلفن تماس: 09128446055

تلفن دفتر فروش: 02177915820