خدمات

شرکت تیرچه سازی بیات

اجرای انواع سقف های تیرچه و کرومیت با مصالح و تهاتر

از خدمات تیرچه سازی بیات اجرای انواع سقفهای تیرچه بلوک (تیرچه بتنی و کرومیت) با مصالح و تهاتر می باشد و لازم به ذکر است اجرای سقف توسط شرکتهای تیرچه ساز دارای نشان استاندارد تضمین کننده کیفیت و قیمت مناسبتر برای کارفرمایان می باشد.

  -تیرچه پاشنه بتن، نسل نسبتا جدیدی از تیرچه های سقف میباشد که بعد از ممنوعیت استفاده از “فندوله” یا “قالب های ماندگار” مورد توجه مهندسان قرار گرفت. طبق آئین نامه نظام مهندسی و استاندارد عرض پاشنه های این نوع تیرچه باید حداقل ۱۲ تا ۱۴ سانتی متر و ارتفاع پاشنه به صورتی باشد که امکان بتن ریزی مهیا باشد. مقاومت فشاری بتن حداقل ۲۵۰ کیلو گرم بر سانتی متر مربع و اسلامپ بتن تازه باید بین ۱۰۰ تا ۱۵۰ میلیمتر باشد.
   -تیرچه کرومیت نوعی تیرچه پیش ساخته فلزی مانند تیرچه سفالی فندوله ای و بتنی می باشد با این تفاوت که در بال تحتانی یا پاشنه تیرچه کرومیت به جای استفاده از ۲ عدد میلگرد و بتن از ورق فولادی ۳ یا ۴ میل و در بال فوقانی تیرچه کرومیت به جای 1عدد میلگرد از نبشی استفاده شده است.

   • توانایی ساخت تیرچه های پاشنه بتنی با طول زیاد (با توجه به تایید مهندس ناظر)
   • ساخت روزانه 2000 متر تیرچه و کرومیت
   • ساخت کرومیت با ورق های سبک و سنگین به درخواست مشتری
   • استفاده از مرغوبترین نوع میلگرد و فولاد با مناسبترین قیمت
   • استفاده از نیروی کار ماهر
   • دارای نشان استاندارد از سازمان استاندارد تهرانخدمات تیرچه سازی بیات

معرفی

تیرچه سازی بیات با تجربه ای 25 ساله در زمینه تولید تیرچه بتن,تیرچه صنعتی,co2و کرومیت با تاییدیه ی استاندارد و کد 10 رقمی در خدمت همشهریان می باشد. از دیگر خدمات تیرچه سازی بیات  اجرای سقف تیرچه بلوک,وال پست و تولید بلوک های بتنی می باشد.

راه ارتباطی با تیرچه سازی بیات:

تلفن تماس: 09120851944

تلفن دفتر فروش:55533238

برآورد قیمت تیرچه با توجه به اندازه ی سقف:

برای محاسبه ی تعداد و متراژ و قیمت تیرچه برای سقف هایی که قناسی دارند و متعارف نیستن,با داشتن نقشه ی سقف به صورت فایل dwg یا فایل اتوکد میتوان اندازه و تعداد تیرچه را محاسبه کرد.

به طور متوسط فاصله ی آکس تا آکس تیرچه ها 56 سانتی متر میباشد

این عدد حاصل جمع عرض پاشنه بتن (14 سانتی متر) و فوم مفید(42 سانتی متر)میباشد

طول فوم های استاندارد موجود در بازار 49 سانتی متر است که با احتساب نشست فوم در سقف(3.5 سانتی متر از هر طرف),این عدد به 42 سانتی متر کاهش پیدا میکند.

مشاوره ی رایگان:

یکی از خدمات تیرچه سازی بیات مشاوره ی رایگان است.ممکن است بعد از مشخص شدن اندازه ها و تایید شدن آن با مشکلاتی از قبیل اینکه یه میلگردی برای آن مناسب است مواجه شوید.در این صورت ما به شما کمک میکنیم تا مناسب ترین و بهترین نقشه ی تیرچه را به شما معرفی کنیم تا علاوه بر کیفیت بالا,هزینه ها به حداقل ترین حالت ممکن برسد.

تحویل فوری:

یکی از خدمات تیرچه سازی بیات,آماده سازی سفارشات در کوتاه ترین زمان با بالاترین کیفیت ممکن است که میتواند به سرعت و پیش رفتن پروژه شما سرعت ببخشد.

اجرای سقف با مصالح و بدون مصالح:

از دیگر خدمات این مجموعه میتوان به اجرای سقف اشاره کرد,تیرچه سازی بیات آماده ی همکاری برای اجرای سقف هم با مصالح و هم بدون مصالح با افراد مجرب و مناسب ترین قیمت و متریال موجود آماده ی همکاری میباشد.